úterý
14/03
17:00
Antarktida - dva měsíce na konci světa
Věděli jste, že Česká republika má vlastní výzkumnou stanici na Antarktidě? Za 15 let její existence se na ní vystřídalo přes 130 vědců a vědkyň, kteří tu bádali ve více než třiceti vědních disciplínách. O tom, co na Antarktidě zkoumají a proč, ale i jak se na takové stanici žije a co všechno můžete potkat při vycházce po Antarktidě vám bude vyprávět polární mikrobioložka Vendula Koublová.