Kreslení pravou mozkovou hemisférou

  • Lektorka: Mgr. Martina Šopfová Bajerová /www. opravdovysvet.cz/
  • Základní kurz – Tužka
  • proběhl 12. - 14. února 2016 v Městské knihovně v Semilech
  • Cena: 2800,- Kč
  • Dotazy a přihlášky směřujte na: Mirka Koucká, koucka.miroslava@seznam.cz / tel.: 776 468 407/

Kurzy kreslení pravou mozkovou hemisférou nejsou jen „o kreslení“ jako takovém. Je to úžasný nástroj pro zlepšení sebevědomí, zbourání svých dosavadních bariér a rozpouštění starých modelů v myšlení.

Během kurzu si hrajeme a pracujeme zároveň. Provádíme různá cvičení, ve kterých „obcházíme“ naši levou hemisféru. Právě levá hemisféra je naším „našeptávačem“, který nás hodnotí, kritizuje a samozřejmě velmi přesvědčivě a logicky upozorňuje na „FAKT“, že kreslit neumíme. Nemusíme vždy bezpodmínečně věřit tomu, co si myslíme…….

Na kurzu kreslení pravou mozkovou hemisférou řešíme témata týkající se hodnocení. Přijdeme na to, proč a kde vlastně vzniklo přesvědčení, že něco neumíme. Čeká Vás také povídání o metodě ONE BRAIN a spousta dalšího.

V kurzech kreslení pravou mozkovou hemisférou se učíme nejen kreslit, ale také vidět svět takový, jaký opravdu je. Žádné zkreslené představy nebo fantazie. Přesto, že se nám realita zdá naprosto jasná, objevíte i Vy nové pohledy a přístupy k situacím, které prožíváte. Často bývají právě tyto kurzy tzv. odrazovým můstkem k realizaci Vašich snů a přání.

Kontakt

Městská knihovna Semily, příspěvková organizace
Tyršova 49
Semily
513 01

481 622 902

IČO 00856100

    

 

Novinky

Přihlaste se k odběru novinek:

© Městská knihovna Semily 2015

Městská knihovna Semily - půjčování knih, časopisů, průvodců, map a audio CD, webmaster: reditelka@knihovnasemily.cz