Soutěž na facebooku "Co se Vám líbí či nelíbí na semilské knihovně?"

18.01.2018 22:00

***VYHLAŠUJEME SOUTĚŽ!***
"Co se Vám líbí či nelíbí na semilské knihovně?"

Jak soutěžit? Na facebooku semilské knihovny!
1. krok: buďte fanoušky naší stránky - dejte nám svůj like
2. krok: v komentářích příspěvku či soukromých zprávách nám posílejte odpověď na otázku, co se Vám líbí či nelíbí na semilské knihovně, tj. hodnocení stávajících služeb, pozitivní i negativní, zároveň pište podněty/náměty, jakou službu máme zavést, jak dovybavit knihovnu, jaké knížky nakupovat, jak upravit otevírací dobu, prostě cokoli Vás napadne. Žádný nápad ani názor není špatný!

A pozor, chceme znát Váš názor na naši práci, nechceme žádné slohové cvičení! Tak se toho nebojte!

Co můžete vyhrát?
Nádherné diáře "Koloběh" z limitované semilské edice pro rok 2018, které do soutěže věnoval zřizovatel, Město Semily, a jejichž autorkou je Lucie Čapková

Jak proběhne vyhodnocení soutěže?
Slosování zaslaných odpovědí proběhne už 24. ledna ve 14 hodin!