Připravuje se knižní debut místního autora Ondřeje Šíra!

02.09.2019 08:53

V Semilech se rodí další nová knížka, z čehož máme velkou radost. Tentokrát úplně z jiného soudku. Jedná se o román ze školního prostředí "Lásky ze školního dvora". Autorem je Ondřej Šír.

Kluk z vesnice, co od dětství promítal v kině a sledoval filmy. Po gymnáziu v Jilemnici se přesunul do Olomouce, kde vystudoval filologii a filmovou vědu. Za sebou má zkušenosti z filmové distribuce a marketingu, v roce 2010 zakotvil doma v Krkonoších a pomáhal znovu rozjet semilské kino Jitřenka. Vede ho dodnes, podílí se také na rozvoji klubového hnutí. Po večerech se věnuje psaní. Psal pro festivalové deníky, online magazín 25fps i tištěný Cinepur. A poslední tři roky pracoval na románu, kterému se rozhodl vdechnout život s pomocí Pointy.

Vydání knihy můžete podpořit ZDE

Ukázky a zákulisní informace na Facebooku