Přednáška o metodě ACCESS BARS

10.05.2019 08:45

Do květnového programu zařazujeme mimo program Jak se dělá rozhlas 16. května a besedu A v ní s tín s Kateřinou Hurtovou 23. května také přednášku o metodě ACCESS BARS. Představení jednoduché a zároveň účinné metody pro odstranění bolestí různých částí těla, migrén, uvolnění stresu, odbourání únavy a zklidnění proběhne 28. května od půl šesté. BARs je 32 bodů v oblasti hlavy, něco jako počítačová banka všech myšlenek, pocitů, emocí, postojů i přesvědčení, které si během života vytváříme, a které v nás zůstávají uloženy. Při terapii se jemným dotykem správné kombinace bodů rozproudí jejich energie. Poté informace s negativním nábojem mizí, jako když zmáčknete tlačítko delete na počítači. To nepotřebné se vymaže a uvolní se prostor. Změní se váš dosavadní způsob nahlížení na život. V krátké době vnímáte, že dochází ke změnám, a i vy se stáváte jinými. Celý váš život se může změnit. Metodu představí Jaroslava Krausová a Jaroslava Žďárová.