Český znakový jazyk pro začátečníky a mírně pokročilé

22.08.2019 09:36

Rok se s rokem sešel a je tu nabídka kurzu Českého znakového jazyka pro začátečníky a mírně pokročilé Centra pro zdravotně postižené Libereckého kraje. Termín zahájení kurzu je 19. 9. 2019 (čtvrtek) od 14,45 do 16,15 v čítárně knihovny a poté pravidelně každý týden ve čtvrtek ve stejný čas až do března 2020. Vyplněnou a podepsanou přihlášku, prosím, odešlete na adresu: Centrum pro zdravotně postižené Semily, Archivní 570, 513 01 Semily. Nebo vyplněnou, podepsanou a oskenovanou přihlášku pošlete emailem na tlumocnici@czplk.cz!

Stejně jako v loňském roce je možnost čerpání příspěvku na kurz: Pokud je účastník kurzu zároveň zaměstnancem poskytovatele sociálních služeb, popř. pracuje ve státním či samosprávním sociálním sektoru, může požádat svého zaměstnavatele o příspěvek na tento kurz. Stará-li se účastník kurzu o osobu blízkou, která má příspěvek na péči, popř. má sjednanou sociální službu a potřebuje se naučit speciální typ komunikace, tak se může obrátit na Sdružení Tulipan, z.s., které v současnosti realizuje projekt "S podporou k lepší péči", a vyjednat si v rámci jeho projektu proplacení celého našeho kurzu.