Besedy s autory knih v semilské knihovně

23.04.2018 13:55

Krásný den z knihovny, tentokrát Vás zveme hned na dvě besedy konané v tomto týdnu v semilské knihovně! Na své si přijdou malí i velcí čtenáři :-)

V úterý 24. dubna od 17 hodin nás v dětském oddělení čeká nová kniha Tajemství za sněhovým knírkem s autorkou Miladou Rezkovou. Povídání, čtení a tvoření je vhodné pro děti od 6 do 10 let. Rodiče, prarodiče, učitelé či zájemci o současnou dětskou literaturu jsou srdečně zváni.

Ve čtvrtek 26. dubna, vyjímečně od 16 hodin v čítárně knihovny, se těšíme na autora historických románů a detektivek Františka Niedla. Autor knih Čas vlků, Růže a lev či Rytíři z Vřesova představí svou tvorbu i své plány do budoucna.

Obě akce se uskuteční v rámci projektu "Kniha ti sluší" ke Světovému dni knihy a autorských práv.

Přijďte mezi nás, bude to stát za to!