Vzdělávejte se pro růst - pracovní příležitosti

V období od 1. 10. 2016 do 31. 3. 2017 jsou v rámci projektu v instituci Městská knihovna Semily, příspěvková organizace, podpořena 2 pracovní místa veřejně prospěšných prací (VPP) v rámci projektu "Veřejně prospěšné práce" z Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost, jenž je financován z ESF a státního rozpočtu ČR.

Pracovní místa podpořená v rámci VPP jsou zaměřena na pomocné, úklidové nebo pomocné asistenční práce dle charakteru organizace. Místa jsou již personálně obsazena. Děkujeme!

oplzz

V roce 2015 jsou vytvářena pracovní místa veřejně prospěšných prací (VPP) také v rámci projektu Veřejně prospěšné práce, který je v rámci Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost financován z ESF a státního rozpočtu ČR.

V období 1. 5. 2014 do 30. 4. 2015 bylo v rámci projektu v organizaci Městská knihovna Semily podpořena 2 pracovní místa na VPP, z toho výše příspěvku z Evropského sociálního fondu činila 85% a ze státního rozpočtu ČR činila 15%.

Pracovní místa podpořená v rámci VPP byla zaměřena na pomocné, úklidové nebo pomocné asistenční práce dle charakteru organizace.

oplzz