VÝPŮJČKA POD STROMEČEK

15.12.2016 15:05

Poctivě jsme nakupovali, střádali zajímavé knihy, bestsellery i oceněné knihy, a už jsme je i zabalili a nachystali pro prvního čtenáře v rámci akce Výpůjčka pod stromeček!
Každý čtenář, který od pátku do čtvrtka 22.12. vstoupí do knihovny, si může vybrat jeden balíček, ve kterém je ukryta kniha. Tu si u pultu vypůjčí, a až doma si "dáreček" rozbalí. Jestli je tam detektivka, román, naučná literatura nebo prázdná krabička od bonboniéry, to zjistí čtenář až doma, u vánočního stromečku. Budeme rádi, pokud se žádný čtenář nenechá odradit obalem knihy či žánrem, a s chutí si ji o vánočních svátcích přečte a po Novém roce zase vrátí do knihovny.Veselé a čtivé Vánoce z knihovny! Vaše semilské knihovnice!