Donášková služba pro semilské imobilní čtenáře

21.08.2017 16:52

OD 1. ZÁŘÍ ZAVÁDÍME DONÁŠKOVOU SLUŽBU!!!

Tato služba je určena čtenářům ze Semil s omezenou mobilitou, pro které je obtížné nebo zcela nemožné navštívit knihovnu.

- donáška je bezplatná
- je nutné mít zaplacený registrační poplatek
- knihy a časopisy doručíme jednou měsíčně obvykle druhou středu v měsíci na předem dohodnutou adresu (první zános 13.9.)
- knihy je možné vybírat pomocí on-line katalogu, který je umístěn na webových stránkách knihovny nebo využít rady a doporučení pracovníků knihovny
- službu lze uplatnit 1x měsíčně
- jednorázově lze půjčit maximálně 10 titulů
- zájemci se mohou domluvit osobně, telefonicky +420 481 622 902 nebo napsat na e-mail: dospele@knihovnasemily.cz

Nechceme nic přivolávat, ale pokud budete po úraze pohybového aparátu či máte doma seniora s omezenou mobilitou a nestíháte mu sami vyzvednout knihy, ozvěte se, jsme tu pro Vás a Vaše blízké!