Dárkové certifikáty z knihovny

25.11.2017 09:52

Hledáte vhodný dárek pro své blízké? Rádi čtou, chodí do knihovny nebo se teprve chystají začít chodit? Kupte jim dárkový poukaz na roční registraci v knihovně. Bojí se počítače? Doporučujeme kurz Jak na počítač?. Rádi fotí a neví, jak přenést fotku z digitálního fotoaparátu nebo jak ji upravit? Pak je tu poukaz na kurz Uprav si svou fotku aneb možnosti digitální fotografie! Zapomínají a je třeba procvičit mozek, nabízíme kurz Trénování paměti. Pro důchodce je ideálním dárkem poukaz na Virtuální univerzitu třetího věku pro seznámení se s vrstevníky a zároveň se dozví hodně nových informací.