BOX na vracení knih

01.02.2016 09:07

Milí čtenáři,

už se vám stalo, že jste dorazili do knihovny s taškou plnou knih na vrácení a zjistili, že je úterý - zavírací den? Nebo bylo půl šesté a knihovna byla už půl hodiny zavřená? A museli jste s tu naditou těžkou tašku nést zase domů a přijít jiný den?
To už se vám nestane.

Před knihovnou nyní stojí BOX na vracení knih. Je přichystaný "převzít" od vás vypůjčené knihy 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, za každého počasí a bez odmlouvání. Do BOXu můžete vrátit všechny vypůjčené knihy a časopisy. Knihovnice vyberou knihy z boxu každý den ráno a ihned vám je odečtou z vašeho čtenářského konta. Ať nám dobře slouží!