Beseda Petra Braunová. Čtení pro rodiče i děti - 31. října od 16 hodin v knihovně

11.10.2017 12:32

Městská knihovna Semily, p. o. a MAP SEMILSKO uvádí besedu s autorkou knih pro děti Petrou Braunovou: Čtení pro děti i rodiče. Akce je určena dětem z 1. stupně základní školy za doprovodu rodičů. Pojďme strávit čas se svými dětmi a poslechnout si krásný příběh z knihy české spisovatelky! Akce se uskuteční 31. října od 16 hodin v čítárně knihovny.

Workshop „Čtení pro děti i rodiče“ je hrazen z projektu MAP Semilsko.

Na besedu je nutné se přihlásit, email: knihovna.semily@seznam.cz, na webu http://detske.knihovnasemily.cz/ nebo u pultu v knihovně. Těšíme se na vás a vaše děti!